Zabiegi na cellulit i wrastające włoski w jednym

Zabiegi na cellulit i wrastające włoski w jednym

Cellulit? Wrastające włoski? Oto zabiegi, które dodadzą Ci piękna!

Wypróbowałaś już każdy dostępny krem na cellulit i nadal borykasz się z tym problemem? A może najchętniej pozbyłabyś się niechcianych włosków i to najlepiej z całego ciała? Koniecznie więc rozważ zabiegi laserowe, które są najskuteczniejsze na wymienione przypadłości. Pozbycie się ich raz na zawsze gwarantowane!

 • Lipoliza – podobny do powszechnie stosowanej liposukcji. Polega na wprowadzeniu (w znieczuleniu miejscowym) światłowodu, który ma za zadanie rozbić tkankę tłuszczową, czyli sprawić by tłuszcz stał się płynny. Większe ilości tłuszczu są odsysane podczas zabiegu, a mniejsze usuwane przez organizm. Lipoliza z użyciem lasera powoduje też zniszczenie stwardniałych włókien kolagenu otaczających komórki tłuszczowe, co jest bardzo istotne w leczeniu najbardziej opornego cellulitu cyrkulacyjnego. Jest to jedna z najbardziej radykalnych metod walki z pomarańczową skórką, a efekt utrzymuje się minimum rok. Gdy pacjentka przytyje, tłuszcz nie pojawi się już w miejscu poddanym lipolizie. Należy pamiętać, że jest to zabieg jednorazowy i aby utrzymać jego efekt, należy przede wszystkim prowadzić zdrowy tryb życia.
 • Redukcja cellulitu lipo laserem (zimnym laserem), czyli laserem o małej mocy. Jest to bardzo delikatny zabieg nie uszkadzający komórek tłuszczowych. Ma za zadanie jedynie stymulować rozkład trójglicerydów, czyli przyspieszyć i usprawnić usuwanie odłożonego w komórkach tłuszczu.
 • Depilacja Laserowa, polega na termicznym zniszczeniu pod wpływem wiązki lasera mieszków i cebulek włosowych, aby uniemożliwić regenerację włosa. Do tego typu depilacji, wykorzystywane są różnego rodzaju lasery: rubinowy, neodymowo-yagowy, aleksandrytowy i diodowy. Głównym kryterium doboru lasera jest długość fali promieniowania świetlnego. Im dłuższa fala, tym głębiej przenika w skórę. Kolejnym kryterium doboru lasera jest karnacja i kolor włosów pacjenta. Przed wymagana jest konsultacja. W większości nie wolno przeprowadzać zabiegu laserowej depilacji na świeżo opalonej skórze.
vialise - komplet

Vialise to skuteczny krem na cellulit mogący wspomóc terapię zabiegami.

Depilacja laserowa urządzeniem Vectus

Depilacja laserowa Vectus jest innowacyjnym laserem diodowym o długości fali równej 810 , wyposażonym w trzy unikalne systemy, dbające o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

 • System Photon Recycling, wykorzystujący światło odbite od powierzchni skóry w celu lepszego wykorzystania energii i podwyższenia efektywności depilacji
 • Specjalny czytnik melaniny Skintel, dzięki któremu dopasowuje odpowiednią moc do zawartości melaniny w skórze
 • System chłodzenia skóry Advanced Contact Cooling, podnoszący komfort pacjenta podczas zabiegu

Ponadto unikalna, szeroka głowica wyposażona w gęściej osadzone diody w porównaniu do konkurencyjnych zabiegów, przyczynia się do szybszego przebiegu pojedynczego zabiegu. Depilacja laserowa z użyciem lasera Vectus polega na tzw. selektywnej termolizie, która ściej rzecz ujmując jest po prostu termicznym uszkodzeniem cebulki i mieszka włosowego, przy jednoczesnym pozostawieniu bez zmian otaczających tkanek. Melanina, czyli naturalny barwnik produkowany przez nasz organizm, pełni tutaj funkcję fotoakceptora. Pochłania ona światło lasera, które zamieniane jest w energię cieplną uszkadzającą włos. Czytnik Skintel, wspomaga ten proces poprzez określenie ilości melaniny w skórze i włoskach. Dzięki temu, urządzenie dostosowuje swoją moc do indywidualnego przypadku. Laser vectus jest obecnie najnowocześniejszym technologicznie urządzeniem, któremu wciąż nie dorównują lasery innych producentów, ponieważ żadne inne urządzenie nie zapewnia tak dużego bezpieczeństwa i komfortu dla pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Koszt depilacji laserem Vectus, jest podobny, a w niektórych przypadkach niższy od innych. Aby całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia, należy wykonać od 4 do 6 zabiegów. Liczba wizyt nie jest jednak uzależniona od działania urządzenia, a od aktualnej fazy wzrostowej włosków.

5 (100%) 29 głosów

10 komentarzy

 1. pong pong

  a to dobrze wiedzieć że takie rzeczy są robione na cellulit bo u mnie to jest powracający co chwile problem. tak raz w roku można by było pójść na takie rzeczy a że na cellulit zabiegi są popularniejsze w miastach to dobra opcja

  • fiołek

   no właśnie widać, że nawet w tych mniejszych miastach jest coraz bardziej to popularne, więc fajnie. moja siostra ostatnio przed ślubem poszła sobie na serie zabiegów z mezoterapii na cellulit i bardzo chwaliła sobie te wizyty 🙂

 2. Tabaluga

  Są też tanie przeciez sposoby na cellulit ;p Kiedyś słyszałam, że bańki chińskie na cellulit są dobre i poszłam kilka razy na taki zabieg. Fajna sprawa, bo samemu w domu też można sobie je stawiać i nie jest to jakieś trudne. aorto tylko sobie skóre przygotować, bo kilka dziewczyn widziałam, że skarżą się na siniaki.

 3. shayna_021

  nie wiedziałam w sumie że można się zabezpieczyć przez tymi krwiaczkami. podpowie ktoś co zrobić żeby się tak one nie pojawiały?

 4. z-kraju-nad-wisłą

  Mi polecono vialise na cellulit i właśnie na naczynka ale nie wiem co tam dokładnie na co pomaga także będę wdzięczna jak ktoś mi wytłumaczy co i jak. Pozdrawiam.

 5. kaya

  z takich rzeczy co są interesujące to ruszczyk kolczasty, bluszcz, algi i rutyna działają konkretnie na naczynka, także z vialise wszystko powinno pomagać. poczytam pewnie więcej o nim, bo widze że naturalny, także interesująca opcja ;p

  • z-kraju-nad-wisłą

   Dzięki za info bo w sumiw zastanawiałam się jak to właśnie z nim jest. Ciekawe w sumie czy kobiety w ciąży mogą go stosować o.O

   • poison

    pewnie tak tylko tak jak zawsze warto spróbować czy nie ma się alergii na jakiś składnik ^^

 6. Kalarepa 1988

  Po antykoncepcji mam straszny problem i teraz pytanie co na cellulit w takiej sytuacji?? Zauważyłam że dużo wody mi się w organizmie zatrzymuje ;/

  • python

   krem na cellulit z algami i picie zielonej herbaty jest dobre na usunięcie wody 🙂 czasem z rana też piję wodę z cytryną.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.