Wrastające włoski? To już nie problem!

Wrastające włoski są uciążliwym problemem, z którym zmaga się wiele osób. Warto wiedzieć, iż wyżej wymieniony problem najczęściej pojawia się tuż po depilacji między innymi nóg czy też miejsc intymnych, wykonanych maszynką elektryczną i woskiem. Same balsamy nie są na tyle wystarczające, aby zaradzić w kwestii, jaką są podrażnienia po goleniu. Z kolei, wrastające włoski na nogach również są nieprzyjemną dolegliwością, z jaką związany jest fakt, iż pojawiają się na ciele nieestetyczne czerwone oraz swędzące krostki.

Warto wiedzieć, iż laser Vectus rewelacyjnie radzi sobie z depilacją ciała. Laser Vectus reprezentuje wysoki poziom, jest to nowoczesny sprzęt. Przede wszystkim depilacja laserem Vectus nie pozostawia na ciele przykrych dolegliwości, w postaci podrażnień ani krost. Vectus, wysyła specjalną wiązkę lasera, za  pomocą której usuwa się owłosienie z ciała. Dzięki tej nowatorskiej technologii, nie pojawiają się podrażnienia po depilacji. Jeśli chodzi o długość zabiegu, to zależy ona od obszaru, z którego usuwane jest owłosienie. Mniej więcej jest to przedział od około piętnastu – dwudziestu minut, do czterdziestu – czterdziestu pięciu minut maksymalnie. Depilacja laserem Vectus jest o tyle komfortowa, że nie pojawiają się na ciele wrastające włosy. Na uwagę zasługuje fakt, iż wyżej wymieniony laser Vectus posiada czytnik melaniny, za sprawą którego sprawdzany jest poziom barwnika.

Dzięki takiej opcji, można całkowicie dopasować moc lasera do indywidualnych potrzeb danej osoby. Przede wszystkim, laser Vectus emituje bezpieczną wiązkę promieni, która następnie pochłaniana jest przez barwnik włosa, co w konsekwencji prowadzi do zniszczenia jego całej cebulki. Za pomocą tej nowatorskiej technologii, wrastające włoski po depilacji nie będą miały miejsca. Ważną kwestią jest również fakt, iż indywidualny dobór parametrów wyklucza całkowicie ryzyko poparzenia, więc bez obaw można skorzystać z tego zabiegu, aby cieszyć się piękną oraz gładką skórą. Warto również wiedzieć, iż głowica jest również indywidualnie dobierana pod konkretny obszar skóry.

5 (100%) 7 głosów

4 komentarze

 1. mia1

  Mnie to najbardziej przeszkadza, że wrastające włoski bardzo źle wyglądają na nogach i zawsze muszę je zakrywać..

 2. Marlena244

  Na wrastające włoski to najlepszy laser jest 😀

 3. tania334

  Ja się golę klasycznymi maszynkami bo depilacja laserowa jest dla mnie za droga. Kiedyś może sobie zrobię.

 4. emilka

  Ostatnio ten problem z wrastającymi włoskami jest dosyć popularny. Pewnie to też ma jakiś związek z genetyką. Ja na szczęście nie mam z tym problemów 😀

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.