Manicure japoński od A do Z

Wszystkie dbające o siebie kobiety powinny wiedzieć, że manicure japoński to metoda wzmacniająca w sposób naturalny paznokcie, która nadaje im blasku różanej perły. Ten zabieg jest zalecany dla osób, dla których rozdwojone paznokcie, czy łamliwe paznokcie stanowią istotny problem. Wiele osób ma bowiem kłopoty z utrzymanie paznokci w dobrym stanie.

Dla nich rozdwajanie paznokci stanowi wyzwanie. Warto zatem wiedzieć, że japoński manicure jest odpowiednim rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ konsekwencje jego zastosowania są widoczne na pierwszy rzut oka. Aby zrobić właściwy japoński manicure we własnym domu, potrzeba odpowiedniego zestawu, do którego należy zaliczyć specjalny dwustronny pilnik do skracania i matowania paznokci przed zabiegiem oraz plastikowa szpachelka do nakładania pasty na paznokcie oraz proszek do ich polerowania. Najpierw należy wetrzeć pastę w płytkę paznokci energicznymi ruchami, a następnie wetrzeć proszek. W ten sposób chronisz składniki zawarte w paście i pozwalasz im wnikać płytkę paznokcia. Proszek i pasta zawierają witaminy A oraz E, substancję pochodzącą z pyłku pszczół, krzemionkę z Morza Japońskiego i keratynę, które to składniki stanowią doskonały sposób na rozdwajające się paznokcie. Leczenie należy powtarzać mniej więcej co 3 tygodnie, aby uzyskać stały efekt.

Warto pamiętać, że zaraz po japońskim manicure nie należy nakładać lakieru na paznokcie, ani wykonywać manicure hybrydowego, ponieważ płytka powinna odpocząć. Podsumowując, należy zaznaczyć, że rozdwajające się paznokcie po zastosowaniu manicure japońskiego nie będą już nas prześladować.

5 (100%) 5 głosów

2 komentarze

  1. Lida

    Jak długo trzeba czekać po manicure biologicznym, żeby zrobić hybrydy? 🙂

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.