Jak usunąć popękane naczynka na nogach?

Jak usunąć popękane naczynka na nogach?

Popękane naczynka na nogach to nie tylko problem estetyczny. Dyskomfort, jaki odczuwają osoby z popękanymi naczynkami na nogach, powoduje, iż wycofujemy się z życia towarzyskiego, często nadmiernie zasłaniamy nogi, tak żeby ukryć popękane naczynka na nogach. Często taka asymilacja i wycofanie powoduje pogorszenie naszego nastroju, co przy innych problemach współczesnego człowieka zwiększa znacznie ryzyko wystąpienia depresji. Jednak należy zadać sobie pytanie, jak usunąć popękane naczynka na nogach, gdzie do jakiego specjalisty się mam udać? Skuteczną pomoc uzyskamy w gabinecie medycyny estetycznej, gdzie otrzymamy profesjonalną diagnozę i plan likwidacji popękanych naczynek. Dowiemy się co robić, żeby problem z popękanymi naczynkami nie powtarzał. Zamykanie naczynek na nogach dla ekspertów jest prostym zabiegiem, który szybko przynosi efekty widoczne na naszym ciele.

„Popękane naczynka nie wchłoną się same, dlatego zgłoś się do gabinetu medycyny estetycznej. Ciąża i poród to czas, kiedy nasz organizm jest nadmiernie obciążony dla tego warto skorzystać ze specjalnych zabiegów, które uszczelnią naczynia krwionośne.”

Popękane naczynka na nogach można trwale usunąć?

Powodów pękania naczynek na nogach jest dużo oto najczęstsze: predyspozycje genetyczne, wrażliwość skóry, zaburzenia hormonalne, nadciśnienie tętnicze, niewydolność żył, problemy przewodu pokarmowego, które sprawiają, że nasz organizm nie przyswaja witamin. Obecnie bardzo częstym powodem pękających naczynek na nogach jest zły tryb życia, gdzie dużo czasu przebywamy w jednej pozycji siedzącej lub stojącej, złe obuwie, które powoduje zaburzenia w prawidłowym przepływie krwi oraz zła dieta zwłaszcza nadużywanie używek i niedostarczanie odpowiedniej ilości witamin do organizmu. Zamykanie naczynek na nogach wykonane przy użyciu laserów daje szybki efekt, bez obawy o blizny i następstwa pooperacyjne.

Jak wygląda zamykanie naczynek na nogach?

Zamykanie naczynek na nogach to zabieg wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej używając laser, który pozwala nam na stałe pozbyć się problemu z popękanymi naczynkami. Na zabieg najlepiej umówić się jesienią lub wczesną wiosną, tak żeby uniknąć gwałtownych zmian temperatury.

Więcej informacji na temat popękanych naczynek na nogach znajdziesz na stronie http://drkonczalska.pl/arts/popekane-naczynka-na-nogach/

Laserowe zamykanie naczynek na nogach to nowoczesne rozwiązanie.

lekarz pokazuje popękane naczynka na nodzeLaserowe zamykanie naczynek na nogach jest coraz bardziej cenione i powszechnie stosowane. Dzięki wykorzystaniu techniki laserowe zamykanie naczynek na nogach jest bezbolesne, szybkie oraz precyzyjne w porównaniu do chirurgicznych metod. Przy mniejszych naczynkach efekty są bardzo szybko widoczne, tuż po zejściu niewielkich siniaków, które mogą powstać podczas zabiegu. Zamykanie naczynek na nogach większych rozmiarów czasami wymaga kilku wizyt w celu powtórzenia zamykania pozostałych naczynek.

W profesjonalnym gabinecie będą dostępne najnowsze urządzenia stosowane na zamykanie naczynek na nogach, takie jak:

 • Laser Harmony Baby Rejuve Long Pulsed Nd:YAG 1064 nm – Laser ten bazuje na świetle pulsacyjnym i sprawdza się podczas zamykania głębszych naczyń na nogach.
 • Laser VariLite 532 NM i 940 NM – Jest to laser diodowy, gdzie w zależności od wielkości i głębokości naczynek dobiera się wiązkę np. 532 NM znajduje zastosowanie głównie w leczeniu naczynek o mniejszej średnicy, które są położone bliżej powierzchni skóry. Wiązka 940 NM – znajduje zastosowanie przy leczeniu głębiej położonych oraz większych naczyń krwionośnych.
 • QuadroStar Pro Yellow – Podczas zabiegu wiązka laserowa trafia precyzujecie w uszkodzone miejsce. Laser sprawdza się zarówno w przypadku teleangiektazji czyli pojedynczych, rozszerzonych naczynek i naczyniaków gwieździstych.

Laserowe zamykanie naczynek na nogach – zalety dla pacjenta:

 • Brak uszkodzenia pozostałych tkanek.
 • Brak blizn.
 • Brak pozostających długotrwale przebarwień.
 • Brak ryzyka zarażenia rany przez bakterie, wirusy lub inne infekcje.
 • Brak znieczulenia miejscowego, dzięki czemu organizm szybciej się regeneruje.
5 (100%) 40 głosów

6 komentarzy

 1. kuska8

  ktos powie ile kosztuje pi razy drzwi takie laserowe zamykanie naczynek na nogach?? juz nie wiem co robic nie moge sie pozbyc tego…

  • lukuma79

   Ciężko powiedzieć, bo na bank zalezy to od gabinetu, ale ponoć zabiegi na popękane naczynka na nogach są dość tanie, bo ja wiem kilkaset złotych…

 2. remola

  No ja bym sie jednak bala takich metod jak tutaj opsiane. Ktos zna sprawdzony sposbo na to jak usunac popekane naczynka na nogach domowymi metodami?

  • Tamira

   Nie ma czego się bać. Laserowe zamykanie popękanych naczynek jest bardzo bezpieczne i bardzo skuteczne. Różne ćwiczenia, masażery, kremy nie za bardzo działają, ewentualnie jakaś dobra dieta, no ale jednak przede wszystkim nie można za dużo stać, a często przez pracę nie da się tego zmienić.

 3. Gucia10

  moja mama robila sobie zabiegowe zamykanie naczynek na nogach i super teraz jej nogi wyglądają, na fantastyczne są, sama bym takie chciala hehe

 4. pistacja51

  hmm dlugo sie zastanawialam jak usunac popękane naczynka na nogach na zawsze i wyglada to dla mnie kuszaco…

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.