Jak powiększyć biust naturalnie?

Mimo zmieniających się trendów duży, jędrny biust wciąż pozostaje obiektem marzeń wielu kobiet. Coraz więcej pań zdaje też sobie sprawę z niedogodności i niebezpieczeństw związanych z zabiegiem operacyjnego powiększania piersi- chociażby problemy z naturalnym karmieniem dzieci. Jak więc powiększyć biust naturalnie? Choć głównym czynnikiem warunkującym rozmiar piersi pozostają geny, istnieje kilka sposobów by bezinwazyjnie i bezpiecznie dodać im objętości.

Regularne ćwiczenia

Aktywność fizyczna potrafi zdziałać z naszym ciałem prawdziwe cuda pod warunkiem, że uprawiamy ją systematycznie i odpowiednio dostosujemy rodzaj ćwiczeń do zamierzonego efektu (więcej o tym tu: https://frashe.pl/faq/). Wyćwiczenie mięśni okalających biust sprawi, że piersi staną się bardziej uniesione a ich skóra napięta, dzięki czemu wydawać się będą większe i bardziej kształtne. Należy jednak uważać, by źle dobrane i zbyt intensywne ćwiczenia nie przyniosły odwrotnych rezultatów- gwałtowny ubytek tkanki tłuszczowej z pewnością nie przysporzy piersiom objętości. Podczas aktywności fizycznej niezbędne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, zapewniających skórze właściwe napięcie i jędrność. Na rynku dostępnych jest wiele kremów i balsamów, które powinny skutecznie wspomóc efekty ćwiczeń. Godny polecenia jest chociażby krem Frashe, który oprócz właściwości ujędrniających może też wpłynąć na powiększenie się biustu.

Zbilansowana dieta – co jeść na większy biust?

Ćwiczenia nie na wiele się zdadzą, jeśli zaniedbamy zdrową i właściwie zbilansowaną dietę. To głównie ona wpływa na prawidłowy rozkład tkanki tłuszczowej w naszym ciele, a więc również na rozmiar naszego biustu. Należy zrezygnować z wszelkich restrykcyjnych diet o drastycznie niskiej wartości kalorycznej. By nasza tkanka tłuszczowa rozkładała się prawidłowo, należy dostarczyć organizmowi pięć posiłków dziennie, zawierających zdrowe, naturalne tłuszcze. Odpowiednie będą ryby morskie, oliwki, orzechy, nasiona, warzywa strączkowe i chude mięso. Zrezygnować należy z żywności wysokoprzetworzonej, gdyż zawarte w niej hormony i konserwanty spowodować mogą, że naszej skórze zabraknie elastyczności- w efekcie piersi utracą jędrność i będą wyglądać nieestetycznie.

Kosmetyki dobrej jakości

Produkty kosmetyczne przeznaczone do biustu cieszą się coraz większą popularnością, czemu trudno się dziwić- regularnie stosowane dobrej jakości skutecznych kremów na jędrne piersi kosmetyków może w stosunkowo krótkim czasie znacznie wpłynąć na wygląd naszych piersi. Najlepiej jest sięgać po produkty o naturalnym składzie- oprócz skuteczności liczy się również bezpieczeństwo. Do kosmetyków tej kategorii zaliczyć możemy naturalne oleje (np. ze słodkich migdałów) lub, jeśli zależy nam na szybszym efekcie, wspomniany już balsam Frashe- pierwsze efekty powinny pojawić się już po miesiącu, a dodatkowo liczyć można na powiększenie się piersi nawet do dwóch rozmiarów.

Optyczne powiększenie 

Warto pamiętać też o trikach, które, nawet jeśli nie spowodują faktycznego powiększenia biustu, optycznie mogą dodać mu nawet dwa rozmiary. Podstawę stanowi odpowiednio dobrany biustonosz. By dodać piersiom objętości, należy nosić ubrania z udrapowaniami, falbankami, żabotami, najlepiej w jasnych kolorach. Optycznie powiększają także duże, poziome lub okrągłe wzory.

5 (100%) 3 głosów

Powiązane posty

Podziel się

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.