Depilacja laserowa – gładkie i piękne nogi

Depilacja laserowa – gładkie i piękne nogi

Depilacja laserowa słynie ze skuteczności, komfortu i dobrych efektów. Każda z kobiet marzy o tym, by codziennie budzić się z gładką skórą. W sezonach wiosenno-letnich szczególnym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa bikini. Czy jest bezpieczna?

Depilacja laserem, woskiem, czy golenie maszynką?
Czy trzeba wykonywać regularnie? Czy mogą wrastać włoski? Czy może pojawić się zapalenie mieszków włosowych?
Depilacja laserem Nie (po zakończeniu serii) Nie Nie
Depilacja woskiem Tak Tak Czasem
Golenie maszynką Tak Czasem Tak

DEPILACJA LASEROWA – METODA, KTÓRA NIE ZAWIEDZIE

Depilacja laserowa pomaga zwiększyć pewność siebie – zarówno w sytuacjach codziennego życia, jak i podczas np. plażowania w wakacje. Jest wybierana przez kobiety, ponieważ skutecznie usuwa każde owłosienie – niezależnie od jego stopnia. Laser gwarantuje też bezpieczeństwo – nie uszkadza w żaden sposób narządów wewnętrznych.

Pomaga zaoszczędzić czas, ponieważ wykonana raz depilacja laserowa, musi być powtórzona dopiero po kilku lub nawet kilkunastu tygodniach. W przypadku stosowania tradycyjnych metod takich jak np. jednorazowa golarka, wosk czy plastry, trzeba golić się codziennie lub co kilka dni. Różnica jest znacząca.Warto pamiętać, że czas pojawiania się nowych włosów uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji genetycznych czy hormonalnych.

Nie ma jednej reguły. Poza tym trwała depilacja dodaje motywacji do działania – zadbane i atrakcyjne ciało to pewność siebie, dzięki której jesteśmy w stanie działać więcej i energiczniej. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, mamy znacznie lepsze samopoczucie.Zarówno depilacja laserowa pach, jak i usuwanie owłosienia z nóg oraz innych miejsc, zaleca się przeprowadzać zimą.

To pora, w której skóra nie jest opalona i nie ma naturalnego kontaktu z promieniami słonecznymi. Warto pamiętać, żeby po zabiegu zachować ostrożność.Ważna jest także bezpieczna, nawilżająca pielęgnacja. Wybór kosmetyku lub balsamu powinien być bardzo świadomy i oparty na naturalnych ekstraktach z roślin oraz witaminach. Im mniej chemicznych składników (np. parabeny, silikony, SLSy, formalin), tym lepiej dla ciała.

„Trzeba ograniczyć wysiłek fizyczny, długą kąpiel i wystawianie ciała na słońce.”– mówi Marta Włodarczyk, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Dlaczego nie u każdej osoby zalecana jest depilacja laserowa? Przeciwwskazania to grupa schorzeń, którym działanie lasera może niestety zaszkodzić. Dotyczy to kobiet w ciąży i w okresie laktacji, ale także osób chorujących – od zwykłego przeziębienia, przez zmiany skórne, po silne choroby nowotworowe. Skonsultowanie swojej sytuacji z lekarzem jest wskazane dla wszystkich zainteresowanych zabiegiem.

LASER DO DEPILACJI VECTUS – WYBIERZ TEN MODELDepilacja laserowa Vectus.

Warto wybrać laser do depilacji Vectus, ponieważ jest bezpieczny dla skóry i narządów wewnętrznych. Zmiany zachodzą od razu, a potwierdzenie skuteczności znajdziemy w certyfikacie FDA. Laser może być stosowany na każdy kolor skóry, na każdy typ owłosienia.

Posiada głowicę, którą specjalista dopasowuje do obszaru depilowanego miejsca. Wysyła falę o długości 810 nm, a w wyniku ogólnego działania, skóra nie zostaje przegrzana. Składa się z trzech innowacyjnych technologii: Skintel, Photon Recycling, Advanced Contact Cooling.

Depilacja laserowa Gdynia – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? ZNIECZULENIE NIE JEST POTRZEBNE

O to czy depilacja laserowa boli pyta każda pacjentka zainteresowana zabiegiem. Nie jest dobrze, jeśli strach przez bólem staje się argumentem za rezygnacją z zabiegu. Laserowa depilacja nie boli i nie stosuje się znieczulenia. Oczywiście, aktywność głowicy jest odczuwalna, ale nie musi budzić żadnego niepokoju. Obszar bikini jest delikatniejszy niż np. nogi, stąd możliwość większego dyskomfortu, jeśli zdecydujemy się na depilacje tej części ciała

WRASTAJĄCE WŁOSKI – SKUTEK TRADYCYJNYCH METOD

Wrastające włoski pojawiają się:

 • na skutek regularnego używania maszynki do golenia, elektrycznego depilatora lub wosku.
 • dodatkową konsekwencją używania tych metod może być zapalenie mieszków włosowych.
 • oprócz czasu przeznaczonego na depilację, trzeba jeszcze tracić czas na odbudowanie skóry – poprzez maseczki, peelingi i produkty z kwasami mlekowymi w składzie.

Osoby, które borykają się z tym problemem, chętnie sięgają po laserowe usuwanie owłosienia, które automatycznie likwiduje problem.

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ UWAGĘSkuteczna depilacja laserowa bikini.

Depilacja laserowa opinie ma bardzo pozytywne. Aktywne, znane wszystkim kobiety chwalą się gładkimi i pięknymi nogami, pokazując jednocześnie, że jest to efekt dostępny każdemu – niezależnie od zawodu i aktywności. Usunięte owłosienie jest praktyczne i komfortowe – można swobodnie plażować, kąpać się, spotykać ze znajomymi i cieszyć letnimi szortami czy bluzkami na ramiączkach. Z tego powodu depilacja laserowa wzbudza największe zainteresowanie.

5 (100%) 5 głosów

3 komentarze

 1. panna

  Gdyby depilacja laserowa nie była tak drogim zabiegiem to już dawno bym się na nią zdecydowała. Ostatnio wydałam sporo kasy na domowy depilator i był to chyba ogromny błąd, ponieważ odrosty pojawiają się już następnego dnia i znowu muszę je golić..

 2. Paula

  Kiedyś sobie może zafunduje taki zabieg depilacji laserowej. Obecnie również nie mam na to pieniędzy i używam klasycznych maszynek do golenia ciała. Nie mam pojęcia skąd ludzie biorą na to pieniądze.

 3. licia46

  No to prawda taki zabieg jest dosyć drogi. Trzeba również pamiętać, że czekać będzie nas kilka serii. Ja dwa lata odkładałam sobie na taką przyjemność. Zabieg depilacji laserowej miałam robiony w Clinica Cosmetologica – Gdańsk i na szczęście moje pieniądze nie poszły w błoto. Laser do depilacji Vectus spełnił swoje zadanie w 100% ^^

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.