Depilacja francuska

W dzisiejszych czasach depilacja jest czymś normalnym i powszechnym. Depilujemy nogi, twarz, pachy a takie okolice bikini. Depilacja bikini może odbywać się różnymi i sposobami. Jednym z nich jest depilacja francuska, która zdobywa coraz więcej fanów.

depilacja laserowa nogi

Pierwszym z nich jest depilacja francuska. Ten rodzaj pozbywania się owłosienia nie należy do najbardziej popularnych ale jest godny uwagi. Polega na depilacji po bokach, wokół wzgórka łonowego. Metoda zakłada pozostawienie owłosienia na środku w kształcie trójkąta lub prostokąta. Do niebywałych zalet depilacji francuskiej należy szybkość i wygoda. Czas golenia jest znacznie krótszy, skóra pozostaje niepodrażniona i wciąż wygląda estetycznie. Sporo kobiet obawia się depilacji francuskiej, ponieważ ma strach przez brakiem akceptacji ze strony partnera, który mógłby pomyśleć, że kobieta o siebie nie dba. Tym czasem wcale nie jest to prawdą. Wzgórek łonowy wygląda wtedy bardzo naturalnie, ponieważ nie jest sztucznie wydepilowany. Dlatego więc wielu panów ceni sobie depilację francuską, ponieważ czują wtedy, że ich partnerka to dorosła, dojrzała i pewna swojej namiętności i atrakcyjności kobieta. Musimy jednak pamiętać, że włosy, które decydujemy się pozostawić, nie mogą być zbyt długie. Inaczej efekt naszej depilacji będzie komiczny i mało atrakcyjny.

Depilacja francuska to dobra metoda, którą można wypróbować, gdy dysponujemy małą ilością czasu. Może ona też pozwolić przełamać pewne lody przed partnerami i skrócić dystans, co pomoże odkryć swoją seksualność.

5 (100%) 5 głosów

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.