Cienkie włosy – jak z nimi walczyć?

Cienkie włosy – jak z nimi walczyć?

Cienkie włosy to problem wielu pań. Każda kobieta marzy o gęstych i lśniących włosach, które dopełniają piękny wygląd i przyciągają męskie spojrzenia. Co zrobić, kiedy nasze włosy są kompleksem, a nie powodem do dumy? Co zrobić, kiedy domowe sposoby na codzienną pielęgnację nie pomagają a na naszej głowie wciąż straszą cienkie włosy . Zamiast inwestować pieniądze w kolejne naturalne olejki czy odżywki do włosów własnej produkcji, które nie dają oczekiwanych rezultatów, przyjrzyjmy się problemowi słabych włosów z bliska i zmieńmy włosy cienkie w gęstą i lśniącą czuprynę.

Cienkie włosy – przyczyny

Możemy mieć cienkie włosy przez zaniedbania w odżywianiu. Zwróć uwagę czy Twoja dieta jest zbilansowana, bogata w witaminy i składniki mineralne niezbędne dla zdrowia naszych włosów. Jeśli w tym aspekcie nie mamy sobie nic do zarzucenia należy skonsultować się z lekarzem by wykluczyć inne schorzenia, którym mogą towarzyszyć słabe i cienkie włosy jak np. nadczynność tarczycy.

Podwyższona ilość hormonów produkowanych przez tarczyce powoduje przyspieszony cykl wzrostu włosów, przez co szybciej wypadają, stają się także cienkie i bardzo delikatne. Inną przyczyną cienkich włosów jest także anemia spowodowana niedoborem żelaza.

Więcej na temat zabiegów na włosy czytaj na:
https://drkomorowska.pl/arts/profesjonalne-zabiegi-pogrubiajace-i-zageszczajace-cienkie-wlosy/

Kruche włosy

Sposób na cienkie włosy – mezoterapia

Cienkie włosy naprawi jeden bardzo skuteczny zabieg wykonywany w  specjalistycznych klinikach kosmetycznych bądź profesjonalnych salonach fryzjerskich:

Mezoterapia skóry głowy-polega na podaniu poprzez liczne nakłucia

  • koktajlu witaminowego,
  • osocza bogatopłytkowego pozyskanego od pacjenta,
  • kenalogu.

Po zabiegu włosy będą wyraźnie wzmocnione, zregenerowane i odżywione a przez to gęste i błyszczące jak nigdy wcześniej. Kilkakrotnie powtórzona aplikacja pozwoli na trwały i zachwycający efekt.

Cienkie włosy w ten prosty sposób zostaną wzmocnione i nawilżone. Taka stymulacja przyśpieszy także porost włosów. A my wreszcie będziemy mogły cieszyć się burzą loków. Nie zapomnijmy też o tym by dbać o nasze włosy przez bogatą w niezbędne składniki dietę.

5 (100%) 6 głosów

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.