Blizny po ospie – pozbądź się wstydu!

Blizny po ospie – pozbądź się wstydu!

Blizny po ospie często są bardzo wstydliwym problemem. Bruzdy na twarzy ii zmiany kolorytu cery mogą znacznie obniżyć samoocenę i powodować duży dyskomfort.  Preparaty na blizny po ospie mogą nieco ulżyć, jednak wiele osób zmaga się z brakiem efektów i wciąż widocznymi zmianami. Na szczęście współczesna medycyna i kosmetologia dzięki prężnemu rozwojowi może zaoferować zabiegi, które pozwolą na widoczną poprawę stanu skóry. Które z nich mają swoje udowodnione działanie i mogą znacznie pomóc na blizny po ospie na twarzy?

Blizny po ospie – mezoterapia igłowaOspa

Blizny po ospie ulegają zmniejszeniu i wyrównaniu dzięki poddaniu się zabiegowi mezoterapii igłowej. Polega on na podaniu do głębszych warstw skóry za pomocą kaniuli preparatu wzbogaconego o substancje odżywcze.

Zabieg ma udowodnione działanie redukujące dziury po ospie. Pozwala na:

  • ujednolicenie kolorytu skóry twarzy,
  • regenerację skóry dzięki produkcji włókien kolagenowych,
  • ujędrnienie,
  • wygładzenie,
  • odżywienie.

Po mezoterapii blizny po ospie znacznie się zmniejszają.

Dowiedz się więcej na temat blizn po ospie na:
https://drkomorowska.pl/arts/blizny-po-ospie-jak-sobie-z-nimi-skutecznie-poradzic/

Blizny po ospie  – Dermapen

Blizny po ospie są jednym ze wskazań do wykonania zabiegu przy użyciu Dermapenu. Proces regeneracji skóry pobudzany jest na dwa sposoby – poprzez mechaniczną stymulację za pomocą igieł umieszczonych na końcu głowicy Dermapenu, oraz dzięki składnikom odżywczym, które podawane są bezpośrednio wgłąb skóry. Efekty wykonywania takiego zabiegu regularnie mogą być zdumiewające i sprawić, że blizny po ospie staną się tylko przykrym wspomnieniem.

Blizny po ospie – laser Emerge

Blizny po ospie dzięki terapii laserem są skutecznie redukowane i rozjaśniane. Zabieg polega na wywołaniu kontrolowanych mikrouszkodzeń wewnątrz skóry dzięki działaniu lasera, w skutek czego aktywowany jest proces regeneracji i przebudowy tkanki. Po zabiegu blizny po ospie stają się mniej widoczne, gładsze, a cera sprężysta i odżywiona.

Ciężko jest zdeterminować, co na blizny po ospie będzie najskuteczniejsze. Zabiegi mają jednak sprawdzone działanie, są bezpieczne, a kluczem do sukcesu jest determinacja i regularność w ich wykonywaniu. Usuwanie blizn po ospie jest procesem długotrwałym, ale dla końcowego efektu zdecydowanie warto jest poświęcić swój czas!

5 (100%) 6 głosów

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.