Zabiegi na cellulit i wrastające włoski w jednym

Zabiegi na cellulit i wrastające włoski w jednym

Cellulit? Wrastające włoski? Oto zabiegi, które dodadzą Ci piękna!

Wypróbowałaś już każdy dostępny krem na cellulit i nadal borykasz się z tym problemem? A może najchętniej pozbyłabyś się niechcianych włosków i to najlepiej z całego ciała? Koniecznie więc rozważ zabiegi laserowe, które są najskuteczniejsze na wymienione przypadłości. Pozbycie się ich raz na zawsze gwarantowane!

  • Lipoliza – podobny do powszechnie stosowanej liposukcji. Polega na wprowadzeniu (w znieczuleniu miejscowym) światłowodu, który ma za zadanie rozbić tkankę tłuszczową, czyli sprawić by tłuszcz stał się płynny. Większe ilości tłuszczu są odsysane podczas zabiegu, a mniejsze usuwane przez organizm. Lipoliza z użyciem lasera powoduje też zniszczenie stwardniałych włókien kolagenu otaczających komórki tłuszczowe, co jest bardzo istotne w leczeniu najbardziej opornego cellulitu cyrkulacyjnego. Jest to jedna z najbardziej radykalnych metod walki z pomarańczową skórką, a efekt utrzymuje się minimum rok. Gdy pacjentka przytyje, tłuszcz nie pojawi się już w miejscu poddanym lipolizie. Należy pamiętać, że jest to zabieg jednorazowy i aby utrzymać jego efekt, należy przede wszystkim prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Redukcja cellulitu lipo laserem (zimnym laserem), czyli laserem o małej mocy. Jest to bardzo delikatny zabieg nie uszkadzający komórek tłuszczowych. Ma za zadanie jedynie stymulować rozkład trójglicerydów, czyli przyspieszyć i usprawnić usuwanie odłożonego w komórkach tłuszczu.
  • Depilacja Laserowa, polega na termicznym zniszczeniu pod wpływem wiązki lasera mieszków i cebulek włosowych, aby uniemożliwić regenerację włosa. Do tego typu depilacji, wykorzystywane są różnego rodzaju lasery: rubinowy, neodymowo-yagowy, aleksandrytowy i diodowy. Głównym kryterium doboru lasera jest długość fali promieniowania świetlnego. Im dłuższa fala, tym głębiej przenika w skórę. Kolejnym kryterium doboru lasera jest karnacja i kolor włosów pacjenta. Przed wymagana jest konsultacja. W większości nie wolno przeprowadzać zabiegu laserowej depilacji na świeżo opalonej skórze.
vialise - komplet

Vialise to skuteczny krem na cellulit mogący wspomóc terapię zabiegami.

Depilacja laserowa urządzeniem Vectus

Depilacja laserowa Vectus jest innowacyjnym laserem diodowym o długości fali równej 810 , wyposażonym w trzy unikalne systemy, dbające o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

  • System Photon Recycling, wykorzystujący światło odbite od powierzchni skóry w celu lepszego wykorzystania energii i podwyższenia efektywności depilacji
  • Specjalny czytnik melaniny Skintel, dzięki któremu dopasowuje odpowiednią moc do zawartości melaniny w skórze
  • System chłodzenia skóry Advanced Contact Cooling, podnoszący komfort pacjenta podczas zabiegu

Ponadto unikalna, szeroka głowica wyposażona w gęściej osadzone diody w porównaniu do konkurencyjnych zabiegów, przyczynia się do szybszego przebiegu pojedynczego zabiegu. Depilacja laserowa z użyciem lasera Vectus polega na tzw. selektywnej termolizie, która ściej rzecz ujmując jest po prostu termicznym uszkodzeniem cebulki i mieszka włosowego, przy jednoczesnym pozostawieniu bez zmian otaczających tkanek. Melanina, czyli naturalny barwnik produkowany przez nasz organizm, pełni tutaj funkcję fotoakceptora. Pochłania ona światło lasera, które zamieniane jest w energię cieplną uszkadzającą włos. Czytnik Skintel, wspomaga ten proces poprzez określenie ilości melaniny w skórze i włoskach. Dzięki temu, urządzenie dostosowuje swoją moc do indywidualnego przypadku. Laser vectus jest obecnie najnowocześniejszym technologicznie urządzeniem, któremu wciąż nie dorównują lasery innych producentów, ponieważ żadne inne urządzenie nie zapewnia tak dużego bezpieczeństwa i komfortu dla pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Koszt depilacji laserem Vectus, jest podobny, a w niektórych przypadkach niższy od innych. Aby całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia, należy wykonać od 4 do 6 zabiegów. Liczba wizyt nie jest jednak uzależniona od działania urządzenia, a od aktualnej fazy wzrostowej włosków.

5 (100%) 2 głosów

Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *